Maudymosi kostiumėliai

Skip to Main Content »

  • Pristatome Prekes

    Į visas pasaulio šalis

  • 100%  Grąžinimo Garantija

    30 Dienų laikotarpyje

  • alesandra.info@gmail.com

    Turite Klausimų?

 
Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis tusčias.

Gaukite 10% Nuolaidą Registruodamiesi Naujienlaiškiui!
£

You're currently on:

Duomenų saugumas

2.1 Internetinėje parduotuvėje prekes užsisakyti gali asmuo kaip registruotas vartotojas ir kaip svečias. Vykdant užsakymą kaip registruotam ar kaip neregistruotam klientui, pateikiamuose informacijos laukuose privaloma nurodyti savo informaciją, kuri yra būtina atliekant užsakymą. Pateiktini šie duomenys: mokėtojo - vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas; gavėjo - vardas, pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris bei kiti duomenys, kurie yra būtini pristatymui. 

2.2 Klientas sutinka, jog nurodyti jo asmens duomenys būtų naudojami prekių ir paslaugų pardavimo tikslais, susijusias su prekių užsakymu, pirkimu ir pristatymu. Duomenimis naudosis Alesandra internetinė parduotuvė ir jos partneriai, teikiantys paslaugas. Prieigą prie asmens duomenų turi tik tie darbuotojai, paslaugų teikėjai bei įgalioti duomenų tvarkytojai, kuriems ji būtina darbo funkcijoms vykdyti arba paslaugoms teikti. Duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti asmens duomenis tik pagal Mūsų nurodymus ir tik ta apimtimi, kiek tai yra būtina siekiant tinkamai vykdyti sutartyje nustatytus įsipareigojimus. Mes siekiame užtikrinti, kad ir duomenų tvarkytojai būtų įgyvendinę tinkamas organizacines ir technines saugumą užtikrinančias priemones bei išlaikytų asmens duomenų paslaptį.

2.3 Internetinė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus internetinės parduotuvės partneriams, kurie teikia prekių pristatymo ar kitas paslaugas, reikalingas tinkamai įvykdyti užsakymą. Visais kitais atvejais, tretiesiems asmenims kliento asmens duomenys gali būti atskleidžiama tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

2.4 Klientas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi prekių pardavimo internetinės parduotuvės tikslais, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresais ir telefono numeriais būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie yra būtini prekių užsakymo vykdymui.

2.5 Klientas, norėdamas komentuoti, įvertinti, įsikelti prekes į pageidavimų sąrašą ar gauti pranešimus apie internetinėje parduotuvėje siūlomas prekes, privalo užsiregistruoti kaip vartotojas, įvedant aktyvų elektroninį paštą ir slaptažodį. 

2.6 Prisiregistravęs klientas turi teisę, bet kuriuo metu keisti savo duomenis, papildyti ar ištrinti.

2.7 Klientas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų naudojamas tiesioginės rinkodaros tikslais, gali bet kuriuo metu atsisakyti šio sutikimo apsilankant internetinės parduotuvės puslapio paskyroje „Mano profilis“, kairėje esančioje nuorodoje „Naujienlaiškis“ nuimant varnelę nuo punkto „Specialūs pasiūlymai“ ir paspaudžiant nuorodą „Išsaugoti“.

2.8 Klientas, nepageidaujantis, kad jo telefono numeris būtų naudojamas internetinės parduotuvės tiesioginės rinkodaros tikslais, turi apie tai informuoti internetinės parduotuvės administraciją išsiųsdamas pranešimą elektroniniu paštu alesandra.info@gmail.com.

2.9 Registruotas klientas įsipareigoja neatskleisti savo prisijungimų duomenų, taip užtikrinant duomenų saugumą. Taipogi, klientas, baigęs darbus Alesandra internetinėje parduotuvėje, turi atsijungti nuo internetinės parduotuvės sistemos, tam kad būtų tikras, jog tretieji asmenys neprieis prie Jūsų informacijos. Šį sąlyga yra ypatingai taikytina, kai klientas naudojasi viešuoju kompiuteriu (pvz. universitete, interneto kavinėse, bibliotekose ir kitose vietose). Internetinė parduotuvė neprisiima jokios atsakomybės, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims ar baigęs darbą internetinėje parduotuvėje neatsijungia nuo sistemos.

2.10 Jei Klientas praranda savo prisijungimo duomenis, jis privalo apie tai nedelsiant informuoti Alesandra internetinės parduotuvės administraciją, pranešant elektroniniu paštu alesandra.info@gmail.com

2.11 Alesandra internetinė parduotuvė turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti kliento galimybę naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis. 

2.12 Internetinė parduotuvė turi teisę, bet kada nutraukti parduotuvės veiklą apie tai neinformavęs kliento.

2. 13. Asmens duomenys tvarkomi ne ilgiau negu reikia duomenų tvarkymo tikslams pasiekti arba ne ilgiau nei to reikalauja duomenų subjektai ir/ar numato teisės aktai. Įprastai duomenys tvarkomi 10 metų nuo sutarties pasibaigimo arba santykių su klientais pabaigos. Asmens duomenys, kurie gauti duomenų subjekto sutikimo pagrindu, saugomi nuo sutikimo gavimo iki jo atšaukimo.

2.14. Mes įgyvendiname tinkamas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones, skirtas apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Visi asmens duomenys ir kita duomenų subjekto pateikta informacija laikoma konfidencialia.